پرش به محتوا

دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر

تکنولوژی پیشرو بین المللی در ساخت ماشین آلات پلاستیک بادی ، دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر تمام اتوماتیک برای تولید انواع مخازن و تانکرهای آب و سایر کاربردهای صنعتی.

دستگاه پلاستیک بادی 500 تا 10000 لیتری

دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر

قابلیت تولید محصولات چند لایه

مواد بکر لایه بیرون – مواد بازیافتی لایه میانی  – لایه داخلی مواد بکر

نحوه کار دستگاه پلاستیک بادی اکستروژن بلومولدینگ 

در دستگاه پلاستیک بادی اکستروژن بلومولدینگ ، مواد پلیمری ذوب شده و سپس بصورت پاریزون (لوله تو خالی) پایین می آیند. تکنولوژی به کار رفته در این فرآیند به نحوی است که در هنگام پایین آمدن پاریزون ها، بدلیل عبور هوا از میانشان، شکل استوانه‌‌ای به خود می گیرند. حال به منظور قالب گیری ، دو صفحه قالب بر روی پاریزون های استوانه‌ای شکل بسته می شود. در این هنگام بعد از بسته شدن صفحات قالب بر روی پاریزون‌ها، جهت شکل دهی به آنها، به درون قالب دمیده می شود. در آخر هم محصول بدست آمده توسط تجهیزات جانبی تعبیه شده، خنک می شود.

در مرحله بعد قالب باز شده و محصول که همراه با ضایعات و پرت می باشد، به بیرون قالب رانده می شود. در پایان هم اضافات (ضایعات) از روی محصول برداشته شده و محصول نهایی تحویل داده می شود.

دستگاه تولید بشکه و مخزن پلاستیکی

هدهای آکیومولاتور دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر

هدهای اکستروژن ما برای قالب گیری بادی اکستروژن بالاترین نیازها را برای دقت، در دسترس بودن، عملکرد و سهولت استفاده برآورده می کند و تولید ایمن و مقرون به صرفه را تضمین می کند.

محدوده هدهای اکستروژن موجود ما بسیار گسترده و متنوع است. ما از ارائه خدمات در رابطه با انواع دای هد یا کلگی دستگاه پلاستیک بادی اکستروژن استقبال خواهیم کرد.

دای هد های آکیومولاتور یا انباشته ما در هنگام تولید قطعات بزرگ و حجیم، با استفاده از مواد پلاستیکی با ویسکوزیته کم یا تولید قطعات بادی با گرادیان رنگ، فرآیند تولید ناپیوسته را امکان پذیر می کنند.

دای هد دستگاه بادی 500 لیتری

محصولاتی مانند توپ های پلاستیکی ، دبه های ماست ، بطری ها ، بشکه ها و مخازن نگهداری و بسیاری دیگر از لوازم و قطعات پلاستیکی کوچک و بزرگ با استفاده از این مکانیزم تولید می شوند.

 

از مشخصه های محصولات تولید شده در این روش خطی است که دور تا دور آن وجود دارد. که دلیل آن محل بسته شدن فک‌های قالب دستگاه و محل جدا شدن ضایعات می‌باشد.

به صرفه بودن قیمت قالب در اکستروژن بلومولدینگ از مزایای این دستگاه ها می‌باشد.

مشخصات استاندارد دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر

روغن کاری خودکار

بلوپین مدولار خنک شده با آب

کاتر داغ

تغییر سریع قالب

دای هد قابل تنظیم

مبدل خطی

FRL (روان کننده تنظیم کننده فیلتر) برای پنوماتیک

سیستم هیدرولیک متناسب برای کنترل بهتر

پلت فرم اکستروژن چرخشی و قابل تنظیم

چند لایه ۵۰۰ لیتری ۱۰۰۰ لیتری ۲۰۰۰ لیتری

طراحی نوآورانه قالب، سیستم گرمایش القایی الکترومغناطیسی پیشرفته، ایمن و قابل اعتماد، زمان گرمایش و کنترل دقیق دما، می تواند  مصرف انرژی را 30٪ -50٪ کاهش دهد.

دستگاه بادی تولید تانکر 1000 لیتری

ویژگی های دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر

فناوری دای هد با قابلیت تولید مخزن چند لایه

برای اطمینان از ضخامت دیواره یکنواخت تر و پایدارتر، از طرح قالب چند لایه یکپارچه جدید، از یک لایه تا شش لایه استفاده کنید. بهره وری دستگاه پلاستیک بادی اکستروژن 5 برابر نسبت به دستگاه پلاستیک بادی سنتی افزایش یافته و میزان استفاده از مواد بازیافتی 4 برابر بهبود پیدا کرده است.

 سیستم گرمایش پیشرفته

هیتر های القایی برای دای هد و اکسترودر می توانند 40-50٪ انرژی را ذخیره کنند.

موتور سروو کم مصرف

سروو موتور برای سیستم کلمپینگ گیره که می تواند 40 درصد انرژی را ذخیره کند.

نظارت بر دستگاه

بررسی شرایط کارکرد دستگاه، زمان چرخه، خروجی، یادآوری تعمیر و نگهداری دستگاه آسان تر است. نظارت واقعی تامین کننده برای بررسی نقص دستگاه و رفع مشکلات دستگاه راحت تر انجام می گیرد.

پاریزون کنترل موگ MOOG Parison Control نیز بر اساس نیازهای مختلف اختیاری است و می توان برای دستگاه استفاده کرد.

سیستم گیره (کلمپینگ) دستگاه پلاستیک بادی 30 لیتری

سیستم کلمپینگ بسیار توسعه یافته و پیشرفته

این سری از ماشین های پلاستیک بادی  از سیستم گیره مستقیم استفاده می کند که نیروها را مستقیماً به وسط هر دو صفحه منتقل می کند. و از راهنماهای خطی با دقت بالا برای ارائه حرکات دقیق صفحه استفاده می کند.

 

دستگاه پلاستیک بادی 500 لیتری

امکانات دستگاه پلاستیک بادی 500 تا 10000 لیتری

عدم آلودگی، سرعت بالا، پایداری، صرفه جویی در انرژی و موقعیت دقیق حرکت کالسکه از ویژگی های اصلی این ماشین پلاستیک بادی می باشد.

سیستم کنترل موتور سروو برای پاسخ سریع و نیروی کلمپینگ قوی اتخاذ شده است. بنابراین، محیط تولید بدون آلودگی تا حد زیادی الزامات بسته بندی پاکیزه را برآورده می کند.

تولید با سرعت بالا و پایدار

ساختار داخلی تازه طراحی شده دای هد به خوبی تضمین می کند که پلاستیک مذاب مستقیم و بدون انحراف پایین می آید.

خطای وزن را می توان تا 0.1 گرم کنترل کرد.

نرخ تولیدات با کیفیت نا مطلوب را می توان به طور موثر کاهش داد زیرا یادگیری در مورد تنظیم و عملکرد این ماشین پلاستیک بادی ساده و آسان است.

قیمت و خرید دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتری

از این دستگاه پلاستیک بادی می توان برای تولید مخزن ها و تانکر های مختلف برای صنایع غذایی ، پتروشیمی و شیمیایی استفاده کرد.

با توجه به اینکه این ماشین پلاستیک بادی توانایی تولید محصولات چند لایه و بسیار مقام را دارد، طول عمر محصولات ساخته شده به وسیله این ماشین آلات پلاستیک بادی بسیار بالاست.

ماشین سازی پارس پیشرو در ساخت انواع دستگاه تزریق پلاستیک و پلاستیک بادی پیشرفته ، جهت مشاوره و خرید دستگاه پلاستیک بادی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتری با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *